مهمان عزیز، خوش‌آمدید.
شما می‌توانید از طریق فرم ثبت‌نام در انجمن عضو شوید.

نام‌کاربری
  

رمز عبور
  

جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 2,008
» آخرین کاربر: PeraturRema
» موضوعات انجمن: 116
» ارسالهای انجمن: 122

آمار کامل

کاربران حاضر
ما 9 کاربر حاضر در انجمن دارید
» 2 کاربر عضو | 7 مهمان
Campafet، PeraturRema

آخرین موضوعات
مزایای لباس فرم
انجمن: مد و لباس
آخرین‌ارسال: samirakh
11-02-2018, 07:20 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 6
نحوه شستن مانتو مشکی
انجمن: مد و لباس
آخرین‌ارسال: samirakh
11-02-2018, 07:19 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 5
پاک کردن لکه چایی از روی ...
انجمن: مد و لباس
آخرین‌ارسال: samirakh
11-02-2018, 07:18 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 3
مقنعه فرم اداری
انجمن: مد و لباس
آخرین‌ارسال: samirakh
11-02-2018, 07:18 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 3
لباس فرم اداری
انجمن: مد و لباس
آخرین‌ارسال: samirakh
11-02-2018, 07:16 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 4
پاك كردن لكه روغن غذا از ...
انجمن: مد و لباس
آخرین‌ارسال: samirakh
11-02-2018, 07:15 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 5
نحوه پاک کردن لکه لوازم آ...
انجمن: مد و لباس
آخرین‌ارسال: samirakh
11-02-2018, 07:14 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 6
چرا هیچ ضمانتی برای خدمات...
انجمن: آموزش ها و مقالات SEO
آخرین‌ارسال: راتین
20-12-2017, 10:47 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 32
زبان برنامه نویسی جاوا
انجمن: بحث آزاد
آخرین‌ارسال: Sara.hashemi
27-11-2017, 04:53 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 52
مزایایی از زبان asp.net
انجمن: دیگر زبان های برنامه نویسی و کدنویسی
آخرین‌ارسال: manionline
27-11-2017, 03:13 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 60

 
  مزایای لباس فرم
ارسال‌شده توسط: samirakh - 11-02-2018, 07:20 PM - انجمن: مد و لباس - بدون‌پاسخ

سرمایه گذاری در لباس فرم و یکدست شدن لباس کارمندان تصمیمی دشوار برای کارفرما و نشان دهنده یک تعهد بزرگ مالی است.
لباس فرم چه در مدارس و یا در محل کار، اغلب یکی از مهمترین موضوعات مورد بحث در محیط کاری ست. آیا لباس یکدست مفید است؟ از همه مهمتر، اینکه چه کسی از لباس فرم یا لباس کاربهره مند میشود، کارمند، کارفرما، و یا مشتری؟ خوب، پاسخ اینست هر سه مورد

منافع کارفرما از لباس فرم و یکدست در شرکت
سرمایه گذاری برای لباس فرم کارمندان یک تصمیم دشوار برای یک کارفرمااست و تعهد بزرگ مالی است. بنابراین، دانستن این موارد که منافع لباس یکدست برای شرکت شما چیست در ابتدای کار مهم است.
بهره وری: یکی از بزرگترین منافع استفاده از لباس فرم افزایش بهره وری است. با توجه به نظرسنجی های انجام شده از بین ۵۵ درصد از کارگران آنان بر این عقیده اند که پوشیدن لباس فرم سازندگی را بالا می برد.
نام تجاری: لباس فرم برای کارمندان یک ابزار بازاریابی موثر در مقایسه با دیگر تبلیغات است.
ایمنی: بسته به صنعت شما، لباس کار می تواند ابزار ایمنی مهمی باشد این که آیا لباس های فرم می تواند به عنوان محافظ در برابر سوختگی و آسیب دیدگی همچنین جهت جلوگیری از آلودگی در محیط کار شود، و یا اینکه کمک کند تا کارکنان در محل کار بیشتر به چشم بیایند.
منافع کارکنان از پوشیدن لباس فرم یکدست
در درجه اول از نگرانی های کارمندان برای پوشیدن لباس روتین کار کاسته می شود. همچنین لباس یکدست در محل کار حس برابری و کار گروهی توام ایجاد می کند. در نتیجه کارمندانی شادتر، با ظاهری جذاب برای شرکت بوجود می آید و کارکنان خوشحال بهره وری شرکت را (که یکی از منافع کارفرمایان است) بالا می برند.
با توجه به مطالعه انجام شده توسط شرکت Bright Horizons، تقریبا ۶۶ درصد از کارمندان با رضایت شغلی بالا به طور مداوم در محل کار خود مشغول بکارند و حتی در ساعت اضافی در محل کار می مانند.
منافع مشتری از برنامه لباس فرم یکدست کارکنان یک شرکت
شاید بزرگترین منفعت کارمندان با لباس یکدست کار در محل کارشان ایجاد تصویر ذهنی خوب به مشتریان باشد. با توجه به مطالعه ۲۰۰۰ UTSA ، “هنگامی که یک مشتری یک کارمند را در لباس فرم می بیند، این احساس به مشتری القا می شود که یک محصول بهتر و با کیفیت بالاتر از خدمات دریافت خواهد کرد.” ۴۰٫۲۸٪ از پاسخ دهندگان معتقدند کارمندان با لباس فرم آگاهتر هستند، ۵۲٫۷۸ درصد معتقدند که آنان قابل اعتمادترند، و ۵۴٫۱۷٪ پاسخ دادند که آنها احساس راحتی بیشتری با یک کارمند با لباس فرم دارند.
[img=790x0]http://mantomj.com/wp-content/uploads/2017/05/%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%88-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C.jpg?x24119[/img]

چاپ این بخش

  نحوه شستن مانتو مشکی
ارسال‌شده توسط: samirakh - 11-02-2018, 07:19 PM - انجمن: مد و لباس - بدون‌پاسخ

یكی از مهم‌ترینهای خانم‌ها، بورشدن و كمرنگ‌شدن مانتوهای مشكی و مانتو فرم اداری تیره است. کمتر بانویی است که برای شستن مانتوهای تیره رنگ مشکل نداشته باشد. این مانتوها در شست وشو رنگ زیادی از دست می دهند و مانتو، بور و کدر می شود به نکات زیر توجه کنید .

هنگام شستن مانتوهای مشکی و تیره، اولین نکته ای که به ذهن ما می‌رسد این است که مانتو، رنگ خود را از دست ندهند و بور نشوند. برای بالا بردن دوام رنگ مانتو های مشكی و نو ماندن آنها راه های متعددی وجود دارد.
توصیه می‌کنیم که اولاً مانتوهای مشکی و تیره و جین را بهتر است با دست بشویید تا با ماشین لباسشویی. برای این کار مانتو تیره را در تشتی که حاوی یک فنجان سرکه سفید و مایع شست و شوی مانتو، مایع ظرفشویی و آب سرد است و مانتو مورد نظر را بعد از نیم ساعت خیساندن در این محلول به آرامی شست و شو دهید و با آب سرد آبکشی نمایید سرکه سفید مانع از دست رفتن رنگ و باعث براق شدن مانتو می‌شود.برای ثابت ماندن رنگ مانتو مشکی، درون ظرفی مقداری نمک حل کنید و سپس مانتو خود را پنج دقیقه در آن قرار دهید و سپس آن را بشویید. این کار را با سرکه هم می توانید انجام دهید ولی حتما باید از سرکه سفید استفاده شود. در گذشته از آب اسفناج پخته برای این کار استفاده می کردند.
ما امروزه مواد دیگری برای این کار در بازار وجود دارد مثل مایع لباسشویی مخصوص مانتو های مشکی. البته اگر این مایع هم در دسترس نبود راه های دیگری نیز وجود دارد. اول اینکه سعی کنید برای شستن مانتوهای مشکی از آب سرد استفاده کنید. آب سرد، رنگ مانتو را ثابت نگه می‌دارد و عمر آن را طولانی می‌کند، همچنین به جای استفاده از پودرها یا صابون‌های شوینده از شامپو استفاده کنید تا ثبات رنگ مانتوتان بیشتر کمک کند و از ماندن آثار سفید روی آن نیز جلوگیری شود. از آنجا که مانتوهای مشکی میزان تعریق را بالا می‌برند و لازم است بیشتر از سایر لپ مانتوها شسته شوند، بهتر است حواسمان باشد جنس هایی را انتخاب کنیم که پس از شست و شو راحت تر اتو می‌شوند.
ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که مانتو هایتان به ویژه شلوار یا چادر مشکی‌ پرز زیادی به خودش بگیرد و مایه دردسر شود. برای پیشگیری از چنین حالتی، هنگام شستن مانتوهای مشکی از نرم‌کننده استفاده کنید تا این ویژگی در آن‌ها از بین برود.
این را هم به یاد داشته باشید که اگر مانتوهایتان را در هوای آزاد خشک می‌کنید، پس از شستن و خشک کردن مانتو های مشکی ، هرگز آنها را جلوی نور مستقیم و تند آفتاب آویزان نکنید ، زیرا باعث خراب شدن رنگ آن‌ها می‌شود و آن‌ها را بور می‌کند.
نوشته شده توسط : تولیدی مانتو
[img=790x0]http://mantomj.com/wp-content/uploads/2017/08/%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D9%81%D8%B1%D9%85-218.jpg?x24119[/img]

چاپ این بخش

  پاک کردن لکه چایی از روی لباس
ارسال‌شده توسط: samirakh - 11-02-2018, 07:18 PM - انجمن: مد و لباس - بدون‌پاسخ

یکی از مشکلاتی که ما ایرانی ها با آن روبرو هستیم پاک کردن لکه چایی از روی لباس است چون به طور روز مره ما از چای در محیط خانه و کار استفاده می کنیم.
دردسر از آنجایی شروع می شود که صبح با عجله از خواب بیدار می شوید و برای رفتن به محل کار خود سریع حاضر می شوید و قبل از خروج از خانه به سر میز صبحانه رفته و در حال نوشیدن چای هستید که ناگهان دستتان می لرزد و لیوان بر روی پیراهن تان سرازیر می شود. در مقاله « پاک کردن لکه چای را از لباسم پاک کنم؟ » به ارایه راهکارهایی برای پاک شدن لکه چای از روی پیراهن تان می پردازند. با ما همراه باشید.
برای پاک کردن لکه چای از روی لباستان کافی است از یک دستمال مرطوب استفاده کنید و بلافاصله بعد از پاک کردن لکه آن را با آب سرد شستشو دهید.

پاک کردن لکه چایی از روی لباس
اگر در منزل مواد سفید کننده و لکه بر ندارید اصلا جای نگرانی نیست کافیست از سرکه برای پاک کردن لکه چای استفاده کنید. سرکه قابلت لکه بری قوی دارد. کافیست به مقدار مورد نیاز سرکه سفید را روی لکه ریخته و بعد از ۳۰ دقیقه آن را با پودر و صابون بشویید. همچنین برای از بین بردن بوی سرکه لباس را در فضای آزاد پهن کنید.
پاک کردن لکه چای با جوش شیرین! ابتدا لباس را خیس کرده و سپس مقداری جوش شیرین بر روی لکه بریزید به طوری که جوش شیرین تمام سطح لکه را پوشش دهد. یک شبانه روز اجازه دهید تا چوش شیرین بر روی لباس باقی بماند سپس لباس را بشوید، لکه از بین رفته است!
لکه را در محلولی با ترکیبات (یک قسمت براکس و ۸ قسمت آب سرد) به مدت یک ساعت یا بیشتر خیس کنید و سپس طبق معمول بشویید.
با محلول گلیسرین لکه را پاک کنید و در صورتی که پارچه سفید و از جنس پنبه ای و کتانی باشد سپس با آب ژاول رقیق بشویید.
در مورد پارچه های رنگی، ابریشمی و پشمی در محلول براکس خیس کرده و سپس با آب اکسیژنه رقیق بشویید. همچنین توجه داشته باشید که قرار خیس کردن بیش از اندازه به لباس های رنگی آسیب جدی وارد کرده و رنگ و بافت آن ها را خراب خواهد نمود.
در مورد پارچه هایی که از الیاف مصنوعی ساخته شده اند یک قاشق چایخوری برات را در نیم لیتر آب حل کرده و سپس لباس تان را بشویید.
نوشته شده توسط : تولیدی مانتو
[img=590x0]http://mantomj.com/wp-content/uploads/2018/01/Spot-the-tea-on-clothes.jpg?x24119[/img]

چاپ این بخش

  مقنعه فرم اداری
ارسال‌شده توسط: samirakh - 11-02-2018, 07:18 PM - انجمن: مد و لباس - بدون‌پاسخ

تولیدی مزون جلال طراحی و تولید انواع مقنعه فرم اداری مناسب برای انواع لباس فرم اداری در خدمت هموطنان عزیز می باشد این واحد تولیدی با استفاده از متخصصین مجرب شما را در رسیدن به اهداف عالیتان یاری میفرماید.مفتخریم با سابقه چند دهه کار با شرکت ها و ارگان های دولتی گام های بزرگی برداشته ایم.

تولیدی مزون جلال با شرکت هایی از نظیر بانک دی، بانک صادرات، بانک شهر ،موسسه اعتباری نور ،بانک ایران زمین،سازمان کشتی رانی جمهوری اسلامی ایران، سازمان استانداری تهران، وزارت راه شهر سازی، شرکت مسافربری رجاء ،شرکت ایران خودرو، هتل بین المللی سیمرغ ،بیمارستان جم-نگار-مهرآیین و خاتم همکاری داشته و رضایت مندی مشتریان فوق جزوء اولویت های مهم این شرکت می باشد.
الگو سازی:
در مرحله بعد مدل طراحی شده در اختیار متخصصین طراحی الگو قرار می گیرد تا طبق مشخصات نوشته شده توسط طراح مدل، الگوی کار نیز مشخص شود.
کارشناسان الگو با توجه به سایز و مشخصات طرح اولیه و با استفاده از استانداردهای جهانی در طراحی الگو و با به کارگیری نرم افزار Accumark Gerber الگوها را طراحی می نمایند
مقنعه فرم اداری
دوخت نمونه:
نمونه برش شده در صورت نیاز تحویل خدمات چاپ و گلدوزی می گردد تا طرح چاپ و گلدوزی نیز روی نمونه پیاده شود. سپس در اختیار واحد نمونه دوزی قرار می گیرد تا نمونه اولیه دوخت و تکمیل شود. پس از دوخت نمونه کلیه مراحل مربوط به تکمیل کار مانند پرچ، متال، الیک، شست، دکمه و مادگی، دست دوزی و… نیز انجام میشود و در نهایت نمونه دوخت شده توسط واحد فروش و بازرگانی مورد ارزیابی قرار می گیرد تا در صورت مطابقت داشتن طرح و مدل نمونه با نیاز و معیارهای مورد نظر مشتری مورد تولید انبوه قرار بگیرد.
تعریف دستورالعمل تولید نمونه:
پس از صحه گذاری نمونه تهیه شده، واحد طراحی، دستورالعمل های مشخصی را جهت تولید نمونه طراحی شده مشخص می کند. این دستورالعمل ها که معیار و راهنمای تولید محصول میباشند در کلیه مراحل برش، چاپ، گلدوزی، دوخت، بسته بندی، لیست مواد و قطعات و… تعریف میشوند و شناسنامه های تولید هر محصول که با یک کد پنج رقمی از سایر محصولات متمایز میشود همراه با نمونه ی اولیه دوخت شده توسط واحد طراحی در اختیار واحدهای تولید قرار می گیرد تا نمونه در تیراژ انبوه یا طبق سفارش تولید گردد.
[img=619x0]http://mantomj.com/wp-content/uploads/2017/12/%D9%85%D9%82%D9%86%D8%B9%D9%87.jpg?x24119[/img]

چاپ این بخش

  لباس فرم اداری
ارسال‌شده توسط: samirakh - 11-02-2018, 07:16 PM - انجمن: مد و لباس - بدون‌پاسخ

تولیدی مانتو مزون جلال طراحی و تولید انواع لباس فرم اداری در خدمت هموطنان عزیز می باشد این شرکت با استفاده از متخصصین مجرب شما را در رسیدن به اهداف عالیتان یاری میفرماید.مفتخریم با سابقه چند دهه کار با شرکت ها و ارگان های دولتی گام های بزرگی برداشته ایم.

تولیدی مانتو مزون جلال با شرکت هایی از نظیر بانک دی، بانک صادرات، بانک شهر ،موسسه اعتباری نور ،بانک ایران زمین،سازمان کشتی رانی جمهوری اسلامی ایران، سازمان استانداری تهران، وزارت راه شهر سازی، شرکت مسافربری رجاء ،شرکت ایران خودرو، هتل بین المللی سیمرغ ،بیمارستان جم-نگار-مهرآیین و خاتم همکاری داشته و رضایت مندی مشتریان فوق جزوء اولویت های مهم این شرکت می باشد.
الگو سازی:
در مرحله بعد مدل طراحی شده در اختیار متخصصین طراحی الگو قرار می گیرد تا طبق مشخصات نوشته شده توسط طراح مدل، الگوی کار نیز مشخص شود.
کارشناسان الگو با توجه به سایز و مشخصات طرح اولیه و با استفاده از استانداردهای جهانی در طراحی الگو و با به کارگیری نرم افزار Accumark Gerber الگوها را طراحی می نمایند.
دوخت نمونه:
نمونه برش شده در صورت نیاز تحویل خدمات چاپ و گلدوزی می گردد تا طرح چاپ و گلدوزی نیز روی نمونه پیاده شود. سپس در اختیار واحد نمونه دوزی قرار می گیرد تا نمونه اولیه دوخت و تکمیل شود. پس از دوخت نمونه کلیه مراحل مربوط به تکمیل کار مانند پرچ، متال، الیک، شست، دکمه و مادگی، دست دوزی و… نیز انجام میشود و در نهایت نمونه دوخت شده توسط واحد فروش و بازرگانی مورد ارزیابی قرار می گیرد تا در صورت مطابقت داشتن طرح و مدل نمونه با نیاز و معیارهای مورد نظر مشتری مورد تولید انبوه قرار بگیرد.
تعریف دستورالعمل تولید نمونه:
پس از صحه گذاری نمونه تهیه شده، واحد طراحی، دستورالعمل های مشخصی را جهت تولید نمونه طراحی شده مشخص می کند. این دستورالعمل ها که معیار و راهنمای تولید محصول میباشند در کلیه مراحل برش، چاپ، گلدوزی، دوخت، بسته بندی، لیست مواد و قطعات و… تعریف میشوند و شناسنامه های تولید هر محصول که با یک کد پنج رقمی از سایر محصولات متمایز میشود همراه با نمونه ی اولیه دوخت شده توسط واحد طراحی در اختیار واحدهای تولید قرار می گیرد تا نمونه در تیراژ انبوه یا طبق سفارش تولید گردد.
[img=790x0]http://mantomj.com/wp-content/uploads/2017/08/%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-220.jpg?x24119[/img]

چاپ این بخش

  پاك كردن لكه روغن غذا از روي لباس
ارسال‌شده توسط: samirakh - 11-02-2018, 07:15 PM - انجمن: مد و لباس - بدون‌پاسخ

چطور لكه روغن غذا از روي لباس

لکه روغن و کره جزو لکه‌هایی هستند که دوست دارند روی پارچه باقی بمانند. اما این به معنی پاک نشدن آن‌ها و این که مجبور شوید لباس خود را دور بیندازید، نیست. روغن به بعضی شوینده‌ها از جمله مایع ظرفشویی پاسخ مثبت می‌دهد.
پاك كردن لكه روغن غذا از روي لباس
برای از بین بردن لکه چربی می توانید یک قطره از مایع ظرفشویی از بین برنده چربی را مستقیما” روی لکه روغن بریزید و برای اینکه جذب پارچه شود و در تار و پود آن نفوذ کند، از انگشتتان استفاده کنید. پنج دقیقه صبر کنید تا کاملا جذب پارچه شود. برای از بین بردن لکه چربی از روی پارچه‌های ضخیم می‌توانید از برس نرم مثلا مسواک کهنه استفاده کنید.
در صورتی که لکه به این ترتیب کاملا برطرف نشود، می توانید برای از بین بردن لکه چربی از محلول الکل استفاده کنید یا پاک‌کننده‌ای که ماده اصلی آن الکل است. حتی می‌توان برای از بین بردن لکه چربی از مواد ضدعفونی‌کننده دست (که بیش‌تر آن الکل است) یا خود الکل سفید استفاده کنید و آن را روی پارچه بمالید.
برای از بین بردن لکه چربی همچنین می توان مقدار زیادی پور تالک (همان پودری که در پوشک و پودر بچه ها و برخی مواد آرایشی دیگر استفاده می شود) و یا پودر ذرت را روی لکه روغن بریزید. برای از بین لکه چربی بهتر است این پودر یک شب روی پارچه بماند، روز بعد بوسیله یک دستمال خشک پودر را از روی پارچه پاک کنید. این پودر مقداری از روغن را به خود جذب می کند.
در صورت عدم موفقیت، می توان برای از بین بردن لکه چربی از صابون چوب استفاده کرد. صابون چوب که برای تمیز کردن کابینت‌های آشپزخانه استفاده می‌شود، ماده موثری برای از بین بردن چربی و رفع آن از همه چیز از جمله پارچه است. برای از بین بردت لکه چربی ابتدا صابون چوب را روی قسمتی از پارچه امتحان کنید. لکه را ۱۰ دقیقه داخل ماده تمیزکننده چوب فرو برید. سپس آن را طبق معمول بشویید.
قبل از اینکه لباس را در خشک کن بیندازید یا روی طناب آویزان کنید، آن را به دقت نگاه کنید تا مطمئن شوید که لکه چربی از بین رفته است. اگر لکه هنوز ه از بین نرفته بود چند قطره مایع رختشویی قوی روی آن بریزید، دوباره با انگشتتان روی لکه را بمالید تا مایع رختشویی در پارچه لباس نفوذ کند. بعد دوباره اسپری قبل از شستشوی لباس را بر روی آن اسپری کنید و مطابق معمول آن را بشویید.
برای پاك كردن لكه روغن غذا از روي لباس و رفع کامل آن ممکن است مجبور شوید چند روش را امتحان کنید.
نوشته شده توسط: تولیدی مانتو
[img=957x0]http://mantomj.com/wp-content/uploads/2017/12/%D9%84%DA%A9%D9%87-%D8%BA%D8%B0%D8%A7.jpg?x24119[/img]

چاپ این بخش

  نحوه پاک کردن لکه لوازم آرایش از لباس
ارسال‌شده توسط: samirakh - 11-02-2018, 07:14 PM - انجمن: مد و لباس - بدون‌پاسخ

لوازم آرایشی و بهداشتی اگر به لباس برخورد کنند، باعث ایجاد لکه روی آن می شوند و لکه هایی که همیشه به راحتی پاک نمی شوند.با این روش ها می توانید معمول ترین لکه هایی که در این رده بندی روی لباس به وجود می آید را پاک کنید.

نحوه پاک کردن لکه لوازم آرایش از لباس
لوسیون
لوسیون های آرایشی مختلف پوست معمولا روی لباس لک می اندازند. برای از بین بردن آن ها می توانید از گلیسیرین استفاده کنید. گلیسیرین را روی لکه بچکانید و بعد از چند دقیقه با آب و مایع ظرف شویی بشویید، لکه پاک خواهد شد. دقت کنید این لکه ها را هرچه سریع تر بشویید چون راحت تر پاک خواهند شد. برای شست وشوی آن ها بهتر است از آب سرد استفاده کنید.
رژ لب
ابتدا لکه را با یک شوینده ملایم مثل صابون بشویید. اگر رژلب شما ضد آب نباشد به راحتی با صابون پاک خواهد شد اما اگر اثر آن باقی ماند، می توانید برای پاک کردن اثر لکه از پاک کننده های مختلفی استفاده کنید. جالب ترین راه استفاده از اسپری موست. اسپری را روی لکه بپاشید و بعد از یک ربع آن را با آب و صابون بشویید مطمئن باشید اثری از رژ لب باقی نخواهد ماند و همچنین به یاد داشته باشید لکه رژ لب با الکل هم پاک می شود. شما می توانید بعد از شست وشو با یک قطره چکان کمی الکل روی لکه بچکانید و بعد از مدتی آن را پاک کنید.
ضد آفتاب
ضد آفتاب ها یا کرم پودرهای رنگی هم می توانند روی لباس شما لک بیندازند. این لکه را هم می توانید با گلیسیرین و مایع ظرف شویی پاک کنید. تفاوت پاک کردن این لکه ها با لکه لوسیون آن است که بهتر است آبی که لباس را با آن می شویید را تا جایی که می توانید گرم کنید. چربی موجود در این کرم ها با آب گرم بهتر پاک می شود.
نوشته شده توسط: تولیدی مانتو
[img=740x0]http://mantomj.com/wp-content/uploads/2017/12/top-cosmetic-brands.jpg?x24119[/img]

چاپ این بخش

  چرا هیچ ضمانتی برای خدمات سئو وجود ندارد؟
ارسال‌شده توسط: راتین - 20-12-2017, 10:47 AM - انجمن: آموزش ها و مقالات SEO - بدون‌پاسخ

بسیاری از مشتریان از شرکت های سرویس دهنده سئو می خواهند در قبال هزینه ای که برای خدمات سئو دریافت میکنند به آن ها تضمین دهند که سایت آن ها با یک سری کلید واژه طی مدت مشخص در صفحه اول گوگل نمایش داده شود که این امری غیر ممکن است واگر شرکتی این ادعا را میکند بدانید که فقط جنبه تبلیغات دارد و گرنه همچنین تضمینی وجود ندارد. در ادامه این مقاله به شرح این موضوع می پردازیم :
 
نداشتن دسترسی و کنترل بر نتایج موتورهای جستجو
موتورهای جستجو دارای الگوریتم های پیچیده ای هستند که پیوسته در حال تغییراند.با بروز رسانی پیوسته این الگوریتم ها نتایج غیر قابل پیش بینی می شوند.البته الگوریتم ها هم در هر موتور جستجو متفاوت هستند.بهترین کار برای کسب رتبه اول شدن در گوگل هماهنگ بودن با الگوریتم های گوگل می باشد.
ناپایداری در رتبه بندی ها
ممکن است به طور همزمان یک کلید واژه از دو شهر مختلف با دو سیستم متفاوت سرچ شود و نتیجه بدست آمده یکسان نباشد که این  تفاوت بستگی به موقعیت محلی ، کوکی های سیستم ، آی پی ها و کش جستجوهای گوگل دارد.
رقابت نزدیک با کلمه کلیدی موردنظر
در حال حاضر همه در پی تلاش برای بالا بودن در سرچ های موتورهای جستجو گوگل و کسب رتبه در صفحات اول گوگل را دارند و در این راستا فعالیت میکنند. با این وجود چه تضمینی می تواند برای بالا بودن شما در سرچ ها وجود داشته باشد چون ممکن است در طول فرایند سئو شما رقبایتان عملکرد بهتری از شما داشته باشند.
استفاده از تکنیک های سئو یک روند بهینه سازی است
بکارگیری تکنیک های بروز سئو یک روند همیشگی برای بدست آوردن رتبه مناسب در نتایج جستجو است. شرکت های سرویس دهنده سئو فقط می توانند با استفاده از تکنیک ها و الگوریتم های روز بستری را برای سایت شما فراهم کنند که باعث بهبود و ارتقای رتبه شما نسبت به دیگر رقیبانتان شود.همچنین ناگفته نماند که ارائه خدمات تضمینی برای سئو کاری غیر اخلاقی و غیرقانونی می باشد.حالا باتوجه به نکات بالا بهتر است بدنبال سرویس دهنده ای باشید که با یک برنامه اصولی در مدت زمان بالا بتواند بهینه سازی سایت شما را انجام داده و سعی در ارتقا رتبه بندی شما در موتور های جستجو داشته باشد.

چاپ این بخش

  زبان برنامه نویسی جاوا
ارسال‌شده توسط: Sara.hashemi - 27-11-2017, 04:53 PM - انجمن: بحث آزاد - بدون‌پاسخ

جاوا (به انگلیسیJava) یک زبان برنامه‌نویسیِ شیءگرا است. نخستین بار توسط جیمز گاسلینگ در شرکت سان مایکروسیستمز ایجاد گردید. در سال ۱۹۹۵ به عنوان بخشی از سکوی جاوا منتشر شد. زبان جاوا شبیه به ++C است امامدل شیءگرایی آسان‌تری دارد و از قابلیت‌های سطح پایین کمتری پشتیبانی می‌کند. ایده شیء گرایی جاوا از زباناسمال‌تاک گرفته شده است. یکی از قابلیت‌های بنیادین جاوا این است که مدیریت حافظه را بطور خودکار انجام می‌دهد. ضریب اطمینان عملکرد برنامه‌های نوشته‌شده به این زبان نسبت به زبانهای نسل اول C بالا است. برنامه‌های جاوا به صورت بایت کد (کامپایل) می‌شوند و توسط JVM (ماشین مجازی جاوا) به کدهای ماشین تبدیل و اجرا می‌شوند. در صورت وجود JVM مانند سایر زبانهای مبتنی بر آن که وابسته به سیستم‌عامل خاصی نیستند برنامه‌های نوشته شده به جاوا بر روی هر نوع سیستم عامل و هرگونه وسیلهٔ الکترونیکی قابل اجرا می‌باشند. شعار جاوا «یکبار بنویس و هر جایی اجرا کن» (Write once, Run anywhere) است که به همین ویژگی اشاره دارد.

اهداف اولیه:


  1. این زبان باید ساده، شی‌گرا و مشهور باشد.

  2. مطمئن و بدون خطا باشد.

  3. وابسته به معماری کامپیوتر نبوده و قابل انتقال باشد.

  4. باید با کارایی بالا اجرا شود.

  5. باید به صورت پویا و نخ‌کشی‌شده باشد
ایرادات مطرح شده:
مصرف حافظه بالا و سخت‌افزار در برنامه‌های نوشته شده و مدیریت غیر متوازن Thread Pool و عدم قابلیت توزیع پذیری.

حذف اشاره‌گرها در جاوا به دلیل مشکلاتی بوده که آنها در طول تاریخشان بوجود آورده‌اند (البته در زمان گذشته که در برنامه‌هایی مانند ++c برنامه‌نویس مستقیماً به مدیریت اشاره گر اقدام می‌نمود)، اگرچه این موارد در برنامه‌های سیستمی لازم به‌نظر می‌رسد ولی در محیط‌های تحت‌وب که بستر اصلی جاوا هستند می‌توانند اثراتی به مراتب شدیدتر نسبت به آنچه در برنامه‌های سیستمی دارند داشته باشند و باعث می‌شود که توجه برنامه‌نویسان از مسائلی چون کارایی، قابلیت اطمینان و مقیاس‌پذیری برنامه به تنظیم اشاره‌گرها معطوف گردد.
از ابتدای بوجود آمدن جاوا، کتابخانه JNI - Java Native Interface در آن وجود داشته که قابلیت فراخوانی و دستکاری برنامه‌هایی در ++C و… را می‌داده که از نمونه‌های آن می‌توان به Jtwain که یک بسته‌ایست که از کتابخانه‌های ویندوز برای اسکن عکس استفاده می‌کند، یا SWT که یک بسته نرم‌افزاریست که از کتابخانه‌های ویندوز و لینوکس (برحسب سیستم‌عامل) برای ساخت واسط کاربری (UI) استفاده می‌کند، نام برد.

شباهت اسمی جاوا و جاوااسکریپت:
برخی مردم به علت شباهت اسمی، جاوا و جاوااسکریپت را با هم اشتباه می‌گیرند. در حالیکه این دو زبان گرچه در ظاهر و کلمات شباهت دارند ولی به‌طور ساختاری با یکدیگر متفاوت هستند. جاوااسکریپت محصول شرکت نت اسکیپ است. جاوا برای اجرا باید به زبان ماشین مجازی ترجمه شود اما جاوااسکریپت زبانی است که معمولاً در صفحات وب نوشته می‌شود و توسط مرورگر تفسیر می‌گردد. در جاوا متغیرها همگی بر اساس نوع آنها معرفی می‌شوند ولی در جاواسکریپت نوع متغیرها به صورت ضمنی مشخص می‌شود.

تاریخچه زبان برنامه نویسی Java:

جیمز گاسلینگ، مایک شریدان و پاتریک ناتون، در ژوئن سال ۱۹۹۱، پروژه زبان برنامه نویسی جاوا را آغاز کردند. زبان برنامه نویسی جاوا در ابتدا برای تلویزیون تعاملی طراحی شده بود، اما برای صنعت تلویزیون کابلی دیجیتال آن زمان بسیار پیشرفته بود. این زبان در ابتدا Oak (بلوط) نام داشت که برگرفته شده از درخت بلوطی بود که بیرون از دفتر گاسلینگ قرار داشت. بعدا این پروژه Green نام گرفت و در نهایت نام آن به Java تغییر یافت که برگرفته از قهوه جاوه است. گاسلینگ زبان برنامه نویسی جاوا را با قاعده نحوی سبک C و C++ طراحی کرد که برنامه نویس های سیستم و برنامه با آن آشنایی دارند.


[url=http://aryagostarafzar.com/siteimages/java/Duke.jpg][/url]

چاپ این بخش

  مزایایی از زبان asp.net
ارسال‌شده توسط: manionline - 27-11-2017, 03:13 PM - انجمن: دیگر زبان های برنامه نویسی و کدنویسی - بدون‌پاسخ

با استفاده از برنامه نویسی asp.net ، می توان سایت هایی زیبا و جذاب را طراحی و کدنویسی کرد
صفحات ASP  شامل دستورات و فایل هایی و  (تگهای HTML) ، متن و دستورات اسکریپت هستند
با استفاده از برنامه نویسی asp.net ، می توان اطلاعات متفاوتی را از طریق فرمهای موجود در صفحات سایت  جمع آوری و پردازش مورد نظر را انجام داد
جهت ایجاد سایت های با زبان  ASP در برنامه نویسی asp.net، می توان از زبان های اسکریپت متعددی نظیر vbscript , Jscript , perl , rexx بهره برد
سایت هایی با زبان  ASP می توانند اجزای Activex را جهت انجام عملیات خاصی نظیر اتصال به یک بانک اطلاعاتی و یا محاسبات تجاری مورد برنامه نویس را به راحتی انجام دهند

چاپ این بخش